Авторські права та ліцензування

Ліцензійні умови: автори зберігають авторське право, а також надають право журналу публікувати оригінальні наукові статті, що містять результати експериментальних і теоретичних досліджень і не знаходяться на розгляді для опублікування в інших виданнях. Усі матеріали поширюється на умовах ліцензії  Creative Commons Attribution License International CC-BY, яка дозволяє іншим розповсюджувати роботу з визнанням авторства цієї роботи і першої публікації в цьому журналі.

Якщо автор надіслав статтю до редакції журналу «Вісник Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка», тим самим він засвідчує,  що поданий матеріал:

• не порушує  авторських прав інших осіб або організацій;

• не був опублікований раніше у інших видавництвах та не був поданий до публікації у інші видання.

Автор передає редколегії журналу "Вісник Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка" права на:

• публікацію статті українською (англійською або російською) мовою та розповсюдження її друкованої версії.

• переклад статті англійською мовою (для статей українською та російською мовою) та розповсюдження друкованої версії перекладу.

• розповсюдження електронної версії статті, а також електронної версії англомовного перекладу статті (для статей українською та російською мовою), через будь-які електронні засоби (розміщення на офіційному web-сайті журналу, в електронних базах даних, репозитаріях тощо).

Автор зберігає за собою право без узгодження з редколегією та засновниками:

1. Використовувати матеріали статті повністю або частково з освітньою метою.

2. Використовувати матеріали статті повністю або частково для написання власних дисертацій.

3. Використовувати матеріали статті для підготовки тез, доповідей конференцій, а також усних презентацій.

4. Розміщувати електронні копії статті (у тому числі кінцеву електронну версію, завантажену з офіційного web-сайту журналу) на:

• персональних web-ресурсах усіх авторів (web-сайти, web-сторінки, блоги тощо);

• web-ресурсах установ, де працюють автори (включно з електронними інституційними репозитаріями);

• некомерційних web-ресурсах відкритого доступу (наприклад, arXiv.org).

В усіх випадках наявність бібліографічного посилання на статтю або гіперпосилання на її електронну копію на офіційному сайті журналу є обов’язковим.